Lucie Vondráčková na párty Super.cz

Lucie Vondráčková letos naposledy v Česku: Mrkněte, jak se vystrojila na luxusní párty

Zřejmě poslední letošní večer v Česku strávila Lucie Vondráčková (42) na luxusní párty, kde se zahajoval pražský týden módy. Teď už s rodinkou sedí v letadle do Kanady, možná zrovna přestupuje v Curychu. Návrat do Prahy plánuje na červen.

"Letos jsem toho tady díky stávce v NHL stihla opravdu hodně. Natočila jsem film Babovřesky 2, zvládla velké turné, nahrála novou desku Oheň a k ní spoustu videoklipů, které se budou postupně objevovat, i když už tady nebudu. Ještě uvažuju o tom, že bych přijela na otočku na Českého slavíka, ale to nevím jistě," svěřila Super.cz zpěvačka.

Když jsme se jí na večírku zeptali, zda už má sbaleno, trochu se vyděsila. "Balit teprve budu, musím odejít dřív. Já toho moc nepotřebuju, stačí mi velký batoh. Protože jsme v Kanadě v zimě a v Česku v létě, tak si moc věcí nepřevážíme. Jen ty Matyášovy, protože by z nich vyrostl," vysvětlila.

V rámci turné pracovala Lucie i na svojí image. "Začala mne díky tomu víc zajímat móda, která mi nikdy moc neříkala. Ale sama to ještě nezvládám. Jsem jako Andy v Ďábel nosí Pradu, nechám si poradit. V tuhle chvíli od kamarádky Libky Safr, které tímto moc děkuju. Snad to za dvacet let jednou zvládnu sama," přiznala. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků