
Deana Jakubisková byla k nepoznání. Michaela Feuereislová
Jakubisková se dozví rozsudek za usmrcení z nedbalosti: Oblečená v černém, nenalíčená a urousaná působí hodně sklíčeně
Producentka a herečka Deana Jakubisková (55), jež je obviněna z usmrcení z nedbalosti, kterého se měla dopustit před dvěma lety poté, co na přechodu srazila dvaašedesátiletého chodce, jenž svým zraněním podlehl, se dnes dozví rozsudek soudu.
Manželka režiséra Juraje Jakubiska celou dobu tvrdí, že nehodě nešlo zabránit a věří, že ji soud na základě znaleckých posudků zprostí obžaloby. V opačném případě jí hrozí až šest let vězení.
Jakubisková přišla k soudu celá v černém a vypadá hodně sešle. Producentka je celá urousaná, a dokonce se ani nenalíčila, takže celkově působí hodně sklíčeným dojmem.
Typický úsměv, jiskru v oku a neutuchající šarm byste u známé producentky hledali marně. Hrozba vysokého trestu v ní logicky zanechala stopy anebo nechtěla u soudu působit moc vyzývavě, protože, ač se cítí nevinna, tak na ni smrt chodce pod koly jejího vozu jistě pořád hodně působí. ■
Fotogalerie
Deana Jakubisková dorazila k soudu celá v černém. ■
Michaela Feuereislová
Producentka vypadala hodně sklíčeně. ■
Michaela Feuereislová
Jakubisková se ani nesnažila moc upravovat. ■
Michaela Feuereislová
Manželka Juraje Jakubiska věří ve svou nevinu. ■
Michaela Feuereislová