Sestřenka Saši z Comebacku odhalila své poprsí. Líbí se vám?

Sestřenka Saši z Comebacku odhalila své poprsí. Líbí se vám? Foto: Film Obchodníci

Sašo z Comebacku, máš krásnou příbuznou! Sestřenka herečky odhalila svá dívčí ňadérka

9. září 2013 21:53

Petra Doležalová, sestřenice populární herečky Marie Doležalové (známe ji hlavně jako Sašu ze sitcomu Comeback), nám odhalila svou dívčí krásu! Při natáčení filmu Obchodníci se totiž svlékla kvůli scéně s malováním aktu. Příbuzná seriálové roztomilé a naivní panny má hodně co do sebe. Posuďte sami!

Petra se odhalila nejen před Arnoštem Goldflamem, jenž ve filmu ztvárňuje malíře, ale i před celým štábem. A diváci tak nyní mohou v kinech spatřit nejen její ňadra.

Paradoxní je, že jde o první filmovou roli krásky a už se musela pochlubit svou nahotou. Podobně jako její sestřenka před lety, když ztvárnila lesbičku ve filmu Pusinky po boku Sandry Novákové. Ta ostatně v Obchodnících hraje také – přelétavou milenku Dášu s přesně vykalkulovanou roztomilostí.

Akty Doležalové Goldflam ve skutečnosti nemaloval. A to přesto, že se sám výtvarným uměním řadu let zabýval. „Přiznám se, že ani režisér Šícha, ani já jsme nevěděli, že se pan Goldflam opravdu výtvarným uměním zabývá,“ prozradil nám autor hudby i scénáře Patrik Ulrich. Herec prý byl za roli malíře rád a ani se neurazil, že akty již byly předem namalovány regionálním malířem.

Ve filmu Obchodníci, který tvůrci hodnotí jako prolhanou komedii, v níž hlavní roli hrají lež a křivé charaktery, se představila řada známých hereckých osobností, jako například Pavel Trávníček, Filip Tomsa, Petr Hapka, Tomáš Magnusek nebo Michal Pavlata a mnozí další. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků