Herečky se musely mlátit doopravdy.

Herečky se musely mlátit doopravdy. Foto: Archiv Modelky s.r.o.

Tady šlo o kejhák! Herečky v letech Rázlová a Steimarová se mlátily hlava nehlava

9. září 2013 18:55

Hvězda normalizační kinematografie Regina Rázlová (71) si na své první roli po osmnáctileté přestávce pěkně zgustla. Herečka pro film Modelky s.r.o. právě natočila scény, ve kterých šlo téměř o zdraví. Za plného provozu obchodního centra v Hradci Králové se pustila do hromadné bitky se svou hereckou kolegyní Evelynou Steimarovou. Z fotografií je víc než zřejmé, že se dámy mlátily opravdově.

„Scéna bitky mezi modelkami a postavami hranými Reginou Rázlovou a Evelynou Steimarovou se natáčela na první dobrou, protože modelky na sobě trhaly šaty, fackovaly se, rvaly si vlasy, takže by nebylo možné dát je znovu do kupy," vysvětlil nám scenárista a režisér filmu David Laňka.

Dámy v letech se do bitky pustily s vervou, na rozdíl od svých mladších kolegyň, které se styděly použít naplno fyzického násilí. „A jak se mladé modelky zprvu zdráhaly se bít opravdově, obě dámy - Rázlová a Steimarová - se do bitky položily s vervou a nadšením, škrtily se, fackovaly. Myslím, že se diváci mají skutečně na co těšit, protože takovou hromadnou bitku mezi ženami český film ještě nezažil," nechal se slyšet Laňka. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků