Lucie Králová s milencem Jiřím Šlégrem

Lucie Králová s milencem Jiřím Šlégrem Michaela Feuereislová

Tady hrozí výbuch! Lucie Králová se denně vídá s exmanželkou svého milence Šlégra

Má smysl pro morbidní humor, nulovou fantazii nebo jde o úplně něco jiného? Super.cz získal informace, kterých je plný Litvínov. Odtud pochází hokejista Jiří Šlégr (50) a jeho manželka Kateřina. A i když nyní Jirka žije s velmi vnadnou milenkou Lucií Královou (40) v Teplicích, její děti zničehonic začaly chodit do škol právě v Litvínově. Ze všech možných školských zařízení si přitom Lucka vybrala právě ty, kam Šlégrová vodila či vodí dceru Jessicu. „Ty dvě se teď denně vídají před školou. Uvidíme, které dřív bouchnou saze a půjdou spolu na férovku,“ smějí se místní, dobře si vědomi vzájemných antipatií obou žen.

Zatímco šestiletý Robert putoval druhého září na litvínovskou sportovní školu zaměřenou na hokejisty a krasobruslařky (chlapec prý hokej nehraje), kterou momentálně navštěvuje také Šlégrova dcera, čtyřletý Richard se prý ze všech školek v městě v severních Čechách určitě jen čirou náhodou dostal na tu, kam dřív Jessica také chodila.

„Lucka i na dovolenou jezdí tam, kam dřív létala Šlégrová. Asi má ráda stejné věci jako její předchůdkyně, ale ve všem je zkrátka druhá,“ všímají si pobaveně místní. Podobně s nadhledem to bere sama Kateřina. Ta nám informace nepřímo potvrdila. „Připadá mi to úsměvné. Za dva roky už se potkávat nebudeme, Jessice půjde na střední školu,“ reagovala stručně. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků