Míša Nosková nazpívala duet s Domenicem Martuccim. Video: Facebook Ivety Bartošové

To je šok: Bartošová není první. Šílený duet už italský hřebec nazpíval s exmilenkou

Iveta Bartošová (✝48) bude koukat. Italský duet, který nazpívala se svým italským milencem Domenikem Martuccim (43), nebyl psán pro ni. Duet Má lásko napsal Ital pro expřítelkyni Míšu Noskovou (36). A s ní ho také poprvé nazpíval.

"Musím říct, že když jsem v médiích zaznamenala duet Domenica s Ivetou, fakt mě to rozesmálo. On ho zpívá s každou svojí slečnou. Zřejmě každé tvrdí, že ho složil pro ni," usmívá se Míša Nosková. "Říkal mi, že je to píseň z lásky pro mě. Ale když se na to teď tak dívám, bůh ví kolik slečen už ho přede mnou zpívalo," prozradila se smíchem zpěvačka. "Po mě ho na akcích zpíval i s Genny Ciatti," říká Nosková.

Nosková s Domenicem nazpívali duet ve slovenštině. "Sama už nevím, proč ho Domenico přinesl ve slovenštině. Když se na té nahrávce dnes slyším, musím se smát," říká Míša.

Nosková s Martuccim chodila skoro před čtyřmi roky. Vztah jim vydržel ale jen tři měsíce. "Za tu dobu mě stihnul čtyřikrát podvést a chodil i do bordelů. Ukončila jsem to velmi rychle," vysvětlila rozchod Nosková.

Poslechněte si, jak hrůzostrašný duet zvládla Nosková. Iveto, tady máš důkaz, že i tahle píseň o lásce se dá zazpívat dobře. Zpěv Domenica není třeba komentovat vůbec. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků