Slavnou herečku učil vařit neméně známý kuchtík Jamie Oliver (vpravo).

Slavnou herečku učil vařit neméně známý kuchtík Jamie Oliver (vpravo). Profimedia.cz

Gwyneth Paltrow se učí kuchařskému umění od toho nejpovolanějšího. Uhodnete, kdo to je?

Žákyní slavného televizního kuchaře Jamieho Olivera (38) se stala také herečka Gwyneth Paltrow (48). Americká herečka žije trvale s manželem Chrisem Martinem v Londýně a právě frontman skupiny Coldplay jí lekce vaření u charismatického mistra kulináře domluvil.

„Znám Gwyneth, protože její manžel Chris mi zavolal a požádal mě, zda bych jí nedal hodiny vaření jako dárek k narozeninám. Jsem velkým fanouškem skupiny Coldplay a Gwyneth je kouzelná žena, takže to byla hned hotová věc. Strávil jsem odpoledne vařením v jejich kuchyni, dělali jsme pomalu dušené kachní ragú. A pak přišla skupina jejích přátel, aby to všechno snědla,“ prozradil Jamie.

Zatímco Američanka Gwyneth byla pilnou a velmi učenlivou žákyní, v USA si Oliver vylámal zuby. Před lety chtěl Američany naučit vařit chutně a zdravě, aby tak pomohl bojovat s obezitou. Jenže tvrdě narazil. Občané USA se totiž svých jedovatých polotovarů a rychlého občerstvení vzdát odmítli. A tak to Jamie vzdal. Celý boj s větrnými mlýny byl fiaskem také pro jeho reality show, z níž se měla stát senzace. 

Famous


Časová osa článků