Iveta Bartošová opět zrušila svatbu s Rychtářem.

Iveta Bartošová opět zrušila svatbu s Rychtářem. Herminapress

Není už to divné? Čtvrteční svatba Ivety Bartošové opět odložena

Iveta Bartošová (✝48) se sice už těší, až bude podruhé vdaná, přesto ale už dvakrát zrušila termín konání svatby. Jak nám prozradil komplic Josefa Rychtáře (64), nejprve se měla konat minulý týden a jak nyní vyšlo najevo, druhý termín byl ve čtvrtek 29. srpna. „Pepu si ale dál chce vzít, došlo jen k nějakým administrativním komplikacím,“ prozradil práskač z okolí Josefa Rychtáře.

Termín svatby se dál posouvá a kdoví, zda za tím nejsou i určité pochybnosti Ivety o jejím snoubenci. O tom, že nesnáší jeho chování na veřejnosti, kterým jí prokazatelně mnohokrát udělal ostudu, hovořila již dříve (například v pořadech zrušené televize Pětka). Přesto o něj jako o manžela dál stojí. „Neumí být sama. Bojí se samoty a ví, že Josef, ať je jakýkoliv, si na ni čas najít umí. A postará se i o řadu dalších věcí,“ všimla si zase jedna z ženštin, které se točí kolem pěnice.

Ta se momentálně nemůže vrátit ke zpěvu. Čas na to nastane ve chvíli, až se dá zdravotně do pořádku. Stejné je to i se svatbou, což nyní uznává i Rychtář, a tak už se nikam nespěchá. K sňatku patrně dojde nejdříve za měsíc či dva. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků