Frontman Charlie Straight poprvé ve filmu

Frontman Charlie Straight poprvé ve filmu Foto: Archiv Modelky s.r.o.

Děvčata, vyřvete si nadšením hlasivky: Miláček náctiletých Albert Černý si střihne roli ve filmu

Připravovaná komedie Modelky s.r.o nebude pozoruhodná jen v tom, že si v ní po osmnácti letech zahraje normalizační diva Regina Rázlová nebo půvabná reportérka Tereza Jemelíková, ale svou premiéru si zde odbude taky zpěvák Albert Černý. Frontman skupiny Charlie Straight přijal roli sebe samého a jeho zásadní podmínkou bylo, aby v jednotlivých záběrech nemusel příliš mluvit. Před kamerou se totiž velmi stydí.

„Náš fiktivní příběh, odehrávající se ve světě modelingu, je v reáliích ukotven nejen několika historickými událostmi, ale také osobnostmi českého šoubyznysu, které přijaly roli sebe samých. Jednou z nich je i Albert Černý,“ říká scenárista a režisér filmu David Laňka. „Velmi mě potěšilo, že Albert roli, v níž si střílí z prodejnosti českých celebrit, které pro kšeft udělají prakticky cokoliv, přijal,“ dodává.

„Bertík byl během natáčení neskutečně roztomilý. Holky z něj byly paf," prozradila nám detaily z natáčení Nikol Moravcová, která si v komedii střihne roli topmodelky. Idol dívčích srdcí Albert Černý se objeví po boku zkušených herců, jako jsou Jiří Štěpnička, Martin Kraus, Martin Písařík, Evelyna Steimarová či Aneta Krejčíková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků