Gabriela Kratochvílová se připravuje na Miss Universe.

Gabriela Kratochvílová se připravuje na Miss Universe. Foto: Herminapress/Česká Miss

Krátkovlasá Miss takto odhalí svá alabastrová záda na světové soutěži v Moskvě

27. srpna 2013 15:58

Světová soutěž Miss Universe se bude konat až na začátku listopadu, a tak by se tedy mohlo zdát, že na přípravu garderoby pro Gabrielu Kratochvílovou (28) je ještě spousta času. Ve skutečnosti už jsou ale přípravy v plném proudu.

Kralující Česká Miss už má za sebou první zkoušku v salonu návrhářky Beaty Rajské a my jsme u ní nemohli chybět. Paní Beata nás nechala nahlédnout do zákulisí přípravy. Gábina si vyzkoušela první hotové šaty v mentolové barvě, které laškovně odhalují záda. Už se moc těšíme, až uvidíme víc. Zatím jen tušíme podle výběru látek barvu a materiál šatů, ve kterých se Gabriela představí v Moskvě celému světu.

A jak to vidí Gabriela? „Z fittingu jsem nadšená. Byla jsem trochu nervózní z toho, jak by vůbec takové šaty měly vypadat, ale moje obavy byly naprosto zbytečné. Paní Beata Rajská je úžasná návrhářka, která umí svými šaty podtrhnout ženskost a vyzdvihnout krásu a její návrhy mě nadchly barevností i střihem. Nemůžu se dočkat, až si je budu moct poprvé vyzkoušet,“ těší se Gabriela. 

Jiří Čeladník , Super.cz