5 věcí, které musíte mít na podzim!

Zjistili jsme pro vás, jaké budou nejžhavější trendy podzimu, a přinášíme vám 5 věcí, bez kterých se v blížících se přízemních mrazících neobejdete. Tak zahoďte žabky do skříně a přivítejte podzim ve stylu. A hlavně s radostí.
1. Trend: Červená

1. Trend: Červená

Hlavní hvězdou trendové palety barev je červená, která zahoří vášní i v nejšerednějším počasí. Náš tip jsou nízké plastové holínky Mel, mladší sestry brazilské značky Melissa, které jsou ušité pro nevyzpytatelné podzimní počasí - ochrání vás před deštěm a za sucha se vám v nich nepaří noha. Naopak, stejně jako Melissky voní. Prověřeno!

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 1 329 Kč včetně DPH
2. Trend: Květy a krajky

2. Trend: Květy a krajky

Další věc, která by neměla chybět ve vašem podzimním šatníku, jsou květy a krajky. Nás totálně dostává živelná kombinace kabelky přes rameno Desigual za cenu, kterou jinde nenajdete! Proč si neuchovat kousek zahrady i na podzim?

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 1 399 Kč včetně DPH
3. Trend: Lila a pletené svetry

3. Trend: Lila a pletené svetry

Zapomeňte na to, že budete kvůli stylu mrznout. Hit podzimu jsou totiž pletené svetry. Náš tip je lila svetr s úžasným středovým detailem, který ho povýší do trendového nebe. Zachumlejte se a buďte IN!

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 569 Kč včetně DPH
4. Trend: Pařížská modrá

4. Trend: Pařížská modrá

Další sázkou na jistotu je pařížská modrá, která rozhodně vedle červené nehraje druhé housle. Krásně se kombinuje skoro se všemi barvami, ideální k džínám. Náš tip pro pány je tmavě modré tričko Selected s dlouhým rukávem, které vás pohladí na hrudi a zahřeje při chladnějších večerech. Za super cenu!

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 449 Kč včetně DPH
5. Trend: Sportovní retro

5. Trend: Sportovní retro

Proč si zbytečně hrát na někoho, kdo nejste? Vsaďte na sportovní retro a zabijete dvě mouchy jednou ranou - v pohodlíčku a trendy zároveň! Náš tip je pánský červeno-modrý retro svetr dánské značky Selected, která myslí na detail.

Koupit
nyní na ZOOT.cz za 1 299 Kč včetně DPH

Časová osa článků