Iveto, koho si to bereš? Josef Rychtář měl zase incident, který řešila policie.

Iveto, koho si to bereš? Josef Rychtář měl zase incident, který řešila policie. Foto: Super.cz, Michaela Feuereislová

Víme první: Kvůli Rychtářově běsnění zase zasahovala policie. Napadl manželku a montéra

Zatímco Iveta Bartošová (✝48) už si pomalu bájí, jak květinkově bude vypadat její dokonalá budoucnost po boku Josefa Rychtáře (63), tomu ještě svatební zvony zdaleka nebijí. Podle informací přímo z říčanské ulice, kde žije jeho bývalá žena Darina Nová (63), zde totiž v sobotu kolem deváté večer zasahovali policisté. „Rychtář asi pořádal hodně zvláštní rozlučku se svobodou. V pokoji exmanželky našel chlapa v montérkách, který jí šel smontovat skříň. A ze žárlivosti, že s ní spí, oba surově napadl,“ tvrdí říčanští.

„Oběma velmi vulgárně nadával, navíc fyzicky zaútočil na toho mladíka, který tam byl přitom evidentně jenom kvůli práci. Žárlivě křičel, že je to Dariny milenec a že ho zmlátí. Když přijela policie, odmítal je pustit dovnitř, takže museli dostat svolení od paní Nové,“ tvrdí sousedka Rychtářovy exmanželky.

Podle ní byl snoubenec Ivety nepříčetný a v jednu chvíli dokonce řemeslníkovi vyházel z balkónu všechny věci na ulici. „Taky ho prý držel pod krkem, ale to už jsem neviděla, to znám jen z doslechu. Vnímali to tu všichni, byl to bordel na celou ulici. Toho chlapa nechápu. Manželce zahýbá s alkoholičkou a pak jí před vlastní novou svatbou dělá žárlivé scény? Ať už ho paní Darina vyplatí a zbaví nás ho, léta jsou tu s ním jenom problémy. Nechová se normálně,“ přidala svědkyně incidentu.

Naštěstí pro Rychtáře věc se patrně bude řešit pouze v přestupkovém řízení a říčanský podnikatel tak může být potrestán maximálně tučnou pokutou. Proč ale takhle řádí, když je prý údajně šťastný s Ivetou (přitom by se ale chtěl k Darině vrátit), to zůstává záhadou i pro ty nezkušenější egyptology. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků