Ema Pecková je kus ženské!

Ema Pecková je kus ženské! Foto: Archiv FTV Prima

Zvítězí mini zadečky, nebo tyto z výstřihu přetékající vnady? Do VyVolených chtějí obézní nymfomanka i kočka z hotelu hříchu

Ve VyVolených si to dnes rozdají tři velmi zajímavé bytosti. Kyprá Ema, která je závislá na sexu, blonďatá Silvie, která se označuje za profesionální zlatokopku a také ne zcela neznámá Nikol, která už bojovala o výhru v hříšném hotelu.

Silvii Řehákové je teprve 21 let a má velmi zajímavé ‚povolání‘ - je to profesionální zlatokopka, jak o sobě ráda prohlašuje. Ano, je to přesně ta slečna, která prý málem ulovila mezi českými zlatokopkami rybku z nejžádanějších - moderátora Leoše Mareše.

Další pozoruhodnou existencí, která by se na několik měsíců ráda usídlila ve vile, je macatá Ema Pecková, která prý ani jeden jediný den nevydrží bez sexu. „Jsem závislá na sexu,“ řekla otevřeně Ema, která svá těžko uvěřitelná slova dokonce doložila lékařským potvrzením.

A do třetice tu máme Nikol Trojanovou, brunetu, kterou znáte z Hotelu Paradise. Nikol by se ráda stala moderátorkou, takže možná doufá, že publicita spojená s účastí ve VyVolených jí v tom pomůže. Uvidíme, jestli dostane další šanci. 

Super.cz


Časová osa článků