Rozlučte se s nadváhou. Známe tajemství sexy plochého bříška!

24. srpna 2013 14:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Menší nebo větší špíčky kolem pasu trápí čas od času většinu žen. Může za to špatná strava, nedostatek pohybu, ale i hormony a psychická pohoda. Jak se ale těchto nelichotivých polštářků zbavit? Řešením je bezpečná a ověřená proteinová dieta. A vy se můžete již brzy těšit na přitažlivější křivky!
Oblíbená dieta

Oblíbená dieta

Oblíbená proteinová dieta KetoDiet funguje díky přirozené změně vašeho metabolismu. Tím, že omezíte přísun cukrů a tuků v jídle a zároveň nahradíte nezdravý jídelníček vysoce kvalitními bílkovinnými produkty, začnete téměř ihned spalovat své uložené tuky. KetoDiet navíc obsahuje i všechny potřebné vitamíny či minerály a navíc i Omega 3,6 mastné kyseliny, které mají velký význam pro činnost mozku, napomáhají snižování krevního tuku a mají ochranný účinek.

Více informací
nyní na www.ketodiet.cz
Nadváha už se nevrátí

Nadváha už se nevrátí

Shození několika kilogramů je samozřejmě důležité. Jak si ale dosaženou váhu udržet? K tomu slouží 3 na sebe navazující kroky KetoDiet, které zajistí pozvolný přechod ke zdravé stravě a pravidelnému pohybu. Jojo efekt tak nedostane šanci se projevit. Naučíte se mimo jiné vybírat správné potraviny, jíst pravidelně, dodržovat pitný režim a o svém jídelníčku přemýšlet. Nadbytečná kila se tak stanou minulostí.

Více informací
nyní na www.ketodiet.cz
Hubnou nejen celebrity!

Hubnou nejen celebrity!

Paní Anna má s KetoDiet osobní zkušenosti: „Je mi skoro 59 a celý život mám trošku problémy s váhou. I když jsem sportovala. Po dětech váha narostla asi tak o 10 kg a díky rodinným problémům pak ještě víc. Následovaly další a další problémy a kila šla stále nahoru. Vrchol nastal v listopadu, kdy jsem si nemohla pořádně obléct punčocháče a váha ukázala 78 kg. KetoDiet jsem si důkladně prostudovala a rozhodla se ji vyzkoušet. První tři dny byl úbytek 0,5 - 0,6 kg denně, což navodilo tu správnou náladu na pokračování. Pak se úbytek trošku zastavil, ale 0,2 kg denně je rovněž úspěch. A výsledek? Po 3,5 měsících mám 15,5 kg dole! A pak že to v mých letech nejde!“

Více informací
nyní na www.ketodiet.cz

Časová osa článků