Módní ikona Gwen Stefani tentokrát zvolila hodně průsvitnou sukni.

Módní ikona Gwen Stefani tentokrát zvolila hodně průsvitnou sukni. Profimedia.cz

Musíte vidět: Gwen Stefani ukázala zadeček i kalhotky v extrémně průsvitné sukni

Přestože má zpěvačka a bývalá frontmanka skupiny No Doubt Gwen Stefani (41) už dvě děti, na její postavě se mateřství vůbec nepodepsalo. Svůj výstavní zadeček ukázala v pondělí na pláži v Malibu, kde dováděla se syny Kingstonem a Zumou v doprovodu manžela Gavina Rossdala. Vzala si totiž černou dlouhou sukni z hodně průsvitného materiálu. V jednu chvíli se tak fotografům podařilo zvěčnit téměř celé její prosvítající pozadí.

Gwen si zřejmě ani neuvědomila, že pod působením slunečních paprsků bude lehký materiál sukně tolik průhledný. Zpěvačka se rozhodně nemá za co stydět. Naopak. Dokázala, že její pozadí by si zasloužilo podobného uznání jako to, které vlastní sestra britské vévodkyně Catherine Pippa Middleton.

Pláže v Malibu jsou u celebrit velice populární. Řada z nich totiž právě v jejich okolí i bydlí. V pondělí se tam tak Gwen Stefani mohla potkat například s těhotnou herečkou Tori Spelling, jež přišla relaxovat na pláž s manželem Deanem McDermottem a jejich dvěmi dětmi. O Gwen Stefani se také nedávno psalo v souvislosti s jejím dvouletým synem Zumou, kterému zpěvačka nechala namalovat nehty na rukou

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků