Bella Thorne

Bella Thorne Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Kdo je tato atraktivní třicítka? Ve skutečnosti teprve patnáctiletá nadaná herečka

17. srpna 2013 15:55

V Američance Belle Thorne se snoubí mnoho velkých plus. Nejenže je výjimečně krásná, ale Bůh ji navíc obdařil hereckým nadáním i pěveckým a tanečním talentem. Bella je zkrátka dítě štěstěny a má i přes své mládí slušně nastartovanou kariéru.

Teprve patnáctiletá zrzka, jež má z dětství zkušenosti i s modelingem, se již nyní může pochlubit působením ve více než 20 filmech a seriálech. Natočila také přes 60 reklam. Veškerých jejích kvalit využívá stanice Disney Channel, která ji obsadila do hlavní role mladé aspirující tanečnice CeCe Jones v seriálu Na parket. A právě tato stanice už vyprodukovala spoustu hvězd od ‚starší‘ generace Britney Spears, Justina Timberlaka či Christiny Aguilery přes Miley Cyrus a Selenu Gomez.

Bella byla pro slávu a šoubyznys zrozena. Je nejmladší ze čtyř sourozenců, z nichž se všichni věnují herectví. Vyrostla na Floridě a je dyslektička. Ve škole čelila šikaně ze strany spolužáků, a tak ji následně učili rodiče doma, kde se jejími nejlepšími přáteli stali dva psi, šest koček a želva. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz

Zrušit