Tomáš Gottlieb nasadil svou hlavu na tělo Ivety Bartošové.

Tomáš Gottlieb nasadil svou hlavu na tělo Ivety Bartošové. Foto: Zdeněk Macura, Singles

Už je zase všem pro legraci! Exmanažer Ivety Bartošové pořádá Džambulka párty s oblečením naruby

Jako by nestačilo, že si Tomáš Gottlieb, první manažer Ivety Bartošové (✝48), udělal ze svého bývalého koně legraci, když si dal kvůli fotografii cucíka stejně jako ona. Nyní na srandě z pěnice dokonce postavil celou jednu akci! Dnes večer pořádá Džambulka naruby párty, na plakát si nechal přimontovat svou hlavu na její tělo ze slavné italské fotky, a na hosty má speciální požadavek. „Musí mít na sobě cokoliv naruby. A pokud možno být zrubaní,“ směje se Gottlieb.

„Nechci se jí vysmívat. Nejde o Ivetu Bartošovou, ale o Džambulku, to je totiž fenomén a jedna velká párty. Z toho si dělám srandu. Takže ji jdeme podpořit, budeme kalit jako ona a kdo toho nejvíc vypije a bude mít největší promile alkoholu v krvi, vyhraje kartón piva, které se jmenuje stejně jako její přítel Josef Rychtář,“ prozradil Super.cz Gottlieb.

„Bude to narvaný. Hlásí se mi lidé z celé republiky. Jen mě mrzí, že mě někdo předběhl a Džambulku si zaregistroval na Úřadu průmyslového vlastnictví,“ dodal Gottlieb, který na svých nedávných narozeninách vypadal, jako by sám utekl z Bohnic

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků