Jiří Krampol se zlobí. Za jeho zády prodávají jeho vlastní dům.

Jiří Krampol se zlobí. Za jeho zády prodávají jeho vlastní dům. Michaela Feuereislová

Podraz na Jiřího Krampola: Za jeho zády mu prodávají jeho vlastní dům!

Když se ve čtvrtek ráno Jiří Krampol (84), dnes již bývalý moderátor zrušeného pořadu Nikdo není dokonalý, probudil, udělalo se mu špatně od žaludku. Dozvěděl se totiž z novin, že už má být v tak zoufalé finanční situaci, že se zbavuje svého domu na Okoři. Prý i proto, aby to měl coby nemocný muž z Prahy blíž k doktorům. „Je to hrozná lež a svi*árna!“ zlobí se Krampol.

Slova o prodeji prý novinářům měla říci jeho žena Hanka (61). „Není to pravda. S nikým jsem nemluvila. Dům jsme chtěli prodat jen před lety, když zemřel můj tatínek. Teď to ale rozhodně nehrozí. Jen tam nyní nejezdíme, protože mám problémy s nohou a neřídím. To ale neznamená, že se budeme domu zbavovat,“ tvrdí Krampolová.

„Syn Hanky si tam větší z domů zrekonstruoval, mladí si na to vzali hypotéku, takže je nesmysl, že bychom to tam prodávali. Máme tam své zázemí a budeme tam zase jezdit. Nechci pořád smrdět v Praze,“ dodal Krampol, který odmítá, že by byl finančně na dně. Stále mu prý vydělávají zájezdní představení a také se chystá točit film a vystupovat v divadle. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků