Justin Bieber očekával chválu, místo toho je za honosné prezentování své štědrosti pro smích.

Justin Bieber očekával chválu, místo toho je za honosné prezentování své štědrosti pro smích. Profimedia.cz

Trapnost nad trapnost: Bieber se nechal fotit, jak dává peníze bezdomovkyni. A snímek vyvěsil

18. srpna 2013 14:13

Justinu Bieberovi (24) uniká mnohé, především pak pravá podstata a smysl dobročinnosti. Už od dávných věků moudří lidé učili ty méně chápavé, že dobročinnost stojí na tom, že člověk pomáhá zcela bez očekávání, vděku a podmínek. Smyslem dobrého úmyslu je také to, že člověk pomůže neokázale – neboli aniž se to dozvědí druzí. Jenže kanadský zpěvák udělal prázdné gesto. Daroval bezdomovkyni na ulici pár dolarů, nechal se u toho vyfotit a snímek hned vyvěsil na Instagramu.

Hudebník na fotce vystrkuje ruku s luxusními hodinkami z okna svého ferrari a dává ženě bankovku. Ta stojí překvapeně u cesty s nápisem: „Potřebuji jen nějakou pomoc. Požehnej vám i vašim blízkým.“

Snímek se objevil na Instagramu s Bieberovým komentářem: „Vždycky vracejte.“

Na zpěvákovu obranu je nutno dodat, že je prvním hudebníkem, který splnil přání dvěma stům dětí se smrtelným onemocněním, a to prostřednictvím dobročinné nadace Make-A-Wish Foundation.

„Justin oddaně plní přání od počátku spolupráce a velmi podporuje Make-A-Wish. Chápe, jaký vliv to má na dítě, jak to u něj tvoří pozitivní změny v pohledu na svět, jak se pak cítí lépe, a že to dokonce ovlivňuje jeho zdravotní stav,“ uvedl šéf nadace David Williams. 

Famous


Časová osa článků