Tohle božské tělíčko rozžhavilo horkokrevné Řeky doběla.

Tohle božské tělíčko rozžhavilo horkokrevné Řeky doběla. Foto: Archiv Terezy Chlebovské

Miss Chlebovská odhalila své sexy tělo: Bohyně Afrodita by vedle ní byla jako holka od vedle

24. srpna 2013 11:27

Zní to neuvěřitelně, ale Tereza Chlebovská (28) byla doposud tak zahlcena prací, že až nyní si mohla dovolit vyrazit na dovolenou, kterou získala spolu s titulem Česká Miss 2012. Výhru si tedy vybrala rok a půl po své korunovaci. Luxusní dovolenou se Tereza rozhodla poprvé strávit s rodinou na Krétě, v překrásném prostředí blízko hlavního města Heraklionu.

„Nejvíc jsem nadšená z povahy a chování místních lidí, krásného průzračného moře, skvělého řeckého jídla a z řeckých večerů. Řekové jsou nejen úžasní tanečníci, ale dokáží vás svým vtipem bavit celé hodiny,“ usmívá se spokojeně Tereza.

Je fakt, že půvab českých krásek nezůstával ani v Řecku bez povšimnutí. Když se s o rok a půl starší sestrou Johanou vydaly na procházku nebo nakupovat, působily mezi místními mladíky velký rozruch, auta troubila a nabídky na seznámení neustávaly.

A co naší Miss učarovalo z báječné řecké kuchyně? Zamilovala si především gyros, ryby a tzatziki. Odpočívala pasivně i aktivně. Vychutnávala si ranní běh na pláži při východu slunce, po snídani následovalo lenošení na pláži a dovádění v moři, vydatný oběd a odpoledne si nenechala ujít aqua zumbu, moře a tenis. Večer vždy objevovala zajímavé restaurace a den končila hudbou a tancem. Dívky si vyzkoušely i výlet lodí a nevynechaly návštěvu řeckých památek. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků