Zuzana Kanócz ve filmu Čerešňový chlapec

Zuzana Kanócz ve filmu Čerešňový chlapec Foto: Archiv JirkaZZ

Laura z Románu pro ženy vás dostane do kolen: Kochejte se pohledem na její ňadra, která odhalila ve vášnivém milostném opojení

Slovenská herečka Zuzana Kanócz (33) je neodmyslitelně spjata s filmem Román pro ženy, ve kterém ztvárnila roli dvacetileté krásky Laury, jež se zamiluje do vitálního čtyřicátníka Olivera v podání Marka Vašuta.

Tehdy neznámou brunetku si do filmu prosadil režisér Filip Renč, který jí tak pomohl nastartovat úspěšnou hereckou kariéru.

Kráska se v Románu pro ženy ukázala nahoře bez, ale mnohem odvážnější scény předvedla před dvěma lety ve snímku Stanislava Párnického Čerešňový chlapec. Kanócz odhalila ve vášnivé milostné scéně svá ňadra v celé jejich kráse, takže si na své přišel vskutku každý milovník atraktivních slovenských hereček.

Kanócz momentálně prožívá jedny z nejkrásnějších chvil svého života. Minulý týden přivedla na svět svého prvního potomka, syna Lucase, kterého má se slovenským hercem Jurajem Lojem (28). Hereckou kariéru tak aspoň na pár měsíců vyměnila za příjemné mateřské radosti i starosti. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků