Tereza Kerndlová řádí i jako vdaná paní.

Tereza Kerndlová řádí i jako vdaná paní. Foto: facebook T. Kerndlové

Vdaná paní Mayer Kerndlová řádí jako utržená ze řetězu: V podprsence stopovala u silnice

13. srpna 2013 16:01

Jedna z našich nejkrásnějších zpěvaček Tereza Kerndlová (32) řádí i jako novopečená vdaná paní jako utržená ze řetězu. Poté, co se minulý týden nečekaně provdala v Las Vegas za svého dlouholetého přítele Reného Mayera, pokračuje její měsíční dobrodružná dovolená po USA, jako by se nechumelilo.

Tereza, nyní oficiálně Mayer Kerndlová, která v Las Vegas zářila v nádherných svatebních šatech, se tentokrát neváhala svléknout do podprsenky a džínových kraťásků, stoupnout si na krajnici a zahrát si na sexy stopařku. Společně se svou kamarádkou poskakovala u prázdné silnice a čekala, zda jim zastaví nějaké auto. Snad se ani nechce věřit tomu, že by na sličnou zpěvačku žádný řidič nezareagoval.

Na dalším snímku si zase rozverně strkala dolarovky za podprsenku i kraťásky a nutno podotknout, že vypadala naprosto fantasticky. Jak je vidět, dovolenou v USA si Tereza nesmírně užívá. Až se novomanželé vrátí domů, plánují velkolepou svatební oslavu, na níž tentokrát nebude chybět celá rodina a všichni přátelé. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků