Daniel Mrózek byl prý obtěžován krásnou herečkou Hankou.

Krasavec Mrózek chce žalovat herečku z klipu za sexuální harašení: Copak mu prováděla?

14. srpna 2013 14:05

Již jsme vás informovali o tom, že během natáčení klipu Daniela Mrózka (25) Drobný si nech měl mladý interpret podezřele blízko k vystupující blonďaté krásce.

Vypadalo to, jako by si hvězda pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska přítomnost krásné brněnské herečky Hanky užívala. Ve skutečnosti tomu tak úplně nebylo. V průběhu natáčení se totiž pohledná studentka do mladého rockera zakoukala a bez jakéhokoli váhání začala zkoušet pevnost hýždí mladého zpěváka.

„Daniel byl akcí této slečny natolik překvapen, že chtěl ihned podávat žalobu za sexuální obtěžování, ale nakonec se nechal při společných vodních hrátkách přemluvit ke hře něco za něco, tedy sáhni si a já ti to vrátím," popsal nám situaci jeden člen štábu.

Z výsledných fotografií a videa je ale vidět, že si idol dívek v té chvíli na blízkost své partnerky nestěžoval, a dokonce podle našich informací přemluvil režiséra Davida Beránka, aby tyto žhavé okamžiky zařadil i do výsledné podoby videoklipu. Ten můžete zhlédnout v exkluzivní premiéře na Super.cz. 

Jiří Čeladník , Super.cz