Dara Rolins vysvětlila, proč použila dublérku.

Dara Rolins vysvětlila, proč použila dublérku. Foto: Zdroj Archiv Dara Rolins

Rolins nadzvedlo ze židle obvinění, že se nechala zastupovat dublérkou: Ty svaly jsem si přece nevymyslela

13. srpna 2013 11:55

V médiích se objevila informace, že se zpěvačka Dara Rolins (45) v některých scénách svého nového klipu Zmena má prísť nechala zastupovat dublérkou, a chlubí se tak cizím peřím, resp. cizími svaly. Popová diva exkluzivně pro Super.cz uvedla vše na pravou míru.

„Nikde jsem netvrdila, že v klipu dělám kliky já. Během jednoho dne jsme točili sto záběrů, a to všechno v čtyřicetistupňových vedrech. Z toho vyplývá, že na sport tam byla tentokrát ona a já tam byla přes zpívání," nechala se slyšet Dara a jedním dechem dodala: „Nejsem žádná podvodnice. Netočila jsem dévédéčko Cvičme s Darou, ale videoklip, ve kterém by se měla projevit fantazie, iluze a tvůrčí svoboda."

Když na to prý přijde, tak Dara zvládne udělat stejné množství kliků jako její náhradnice Karolína, která je trenérkou z jejího domovského fitka. Na obranu je třeba uvést, že dublérka byla uvedená rovněž v závěrečných titulcích klipu.

„Ty svaly jsem si přece nenakreslila. Vyznávám zdravý životní styl, což je, myslím, prokazatelně vidět. Opravdu nemusím nikomu nic dokazovat a nedej bože předstírat, že cvičím," kroutí hlavou Dara. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků