Victoria své pověstné ženské křivky modeluje i před porodem.

Victoria své pověstné ženské křivky modeluje i před porodem. Foto: Holmes Place

Sexy i s pupíkem: Česká zpěvačka se pochlubila těhotenským bříškem v plavkách a tvaří bez šminek

Zpěvačka Victoria (38) během svého druhého těhotenství mnohem více přibrala na váze, než když čekala svého prvorozeného syna Davida. Exotická kráska je ten typ těhulky, která v těhotenství nechce narůst do obřích rozměrů, a tak pracuje na své postavě i během těhotenství. Victoria je zvyklá na pohyb, s bříškem by už ale nemohla dovádět po boku svých tanečnic ve studiu, a tak začala pravidelně docházet na cvičení pro budoucí maminky.

Zpěvačka si najde čas nejméně dvakrát týdně a spolu s ostatními nastávajícími matkami pracuje na své kondici v bazénu známého smíchovského klubu. „Do pátého měsíce jsem chodila cvičit, ale pak mi doktor řekl, že bych měla více odpočívat. Skončila jsem turné a vzhledem k tomu, že nevydržím být dlouho v klidu, rozhodla jsem se docházet na cvičení pro těhotné,“ říká Victoria. „Cvičí se ve vodě a já jsem vodní živel, cítím se v ní jako doma.“ Když má více času, ráda si zajde zaplavat a poté odpočívá ve wellness zóně klubu.

„Cvičí se ve vodě, aby účastnice co nejméně zatěžovaly klouby a eliminovaly otřesy. Díky odporu vody se navíc posiluje a zpevňuje tělo, v první řadě ruce a záda. Dalšími přínosy jsou například uvolnění oblasti krku a ramen, úleva od bolesti v zádech, protažení podkolenních šlach a omezení otoků nohou,“ vysvětlila lektorka ze zmíněného zařízení Jana Machová, proč je právě tohle cvičení vhodné pro budoucí maminky. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků