Zpěvačka je na svou postavu náležitě pyšná. Úplně nejraději má ale na sobě nohy.

Zpěvačka je na svou postavu náležitě pyšná. Úplně nejraději má ale na sobě nohy. Profimedia.cz

Ta se nám ale v písku rozvášnila: Poznáte, které slavné zpěvačce patří tenhle libový zadeček?

10. srpna 2013 14:45

Na nějaký čas si dala pohov, ale už je tu zase v plném nasazení. Proslulá pařmenka, provokatérka a exhibicionistka z Barbadosu tráví ve své domovině prázdniny a na své fanoušky nezapomíná. Aby se jim nevytratila z povědomí, začala je zásobovat svými fotografiemi a jak jinak, než v uzoučkých bikinách.

Sebevědomá a také trochu sebestředná Rihanna (30), která se drží na vrcholu od roku 2007, kdy nazpívala veleúspěšný hit Umbrella, sdílela snímky jak od bazénu, tak z pláže, kde si sedla do písku a hned se o následek svého počínání podělila se světem.

Pro Rihannu je pobyt na Barbadosu, kde strávila dětství i dospívání, vždy balzámem na nervy a ona se proto snaží i přes svůj nabitý program za rodinou a přáteli jezdit několikrát do roka. Její nynější pobyt má ale také trochu hořkou příchuť. Zpěvačka vydělávající každoročně desítky miliónů vystrojila své milované babičce, jež loni zemřela, pompézní pohřeb. V přepočtu vyšel na tři milióny korun, ale nyní vyšlo najevo, že účty za něj Rihanna dodnes nesplatila. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků