Na novomanžele se sneslo spousta rýže pro štěstí.

Na novomanžele se sneslo spousta rýže pro štěstí. Michaela Feuereislová

Těhotná dcera Nálepkové Pepina se vdala: Takhle to slušelo novomanželům na svatbě v kostele

Dcera herečky Světlany Nálepkové a jejího bývalého kolegy z kdysi populárního seskupení Mimtrio Michala Nesvadby se dnes těsně před polednem vdala. Bylo to tak tak, aby nevěstě nebylo vidět ve svatebních šatech těhotenské bříško.

Josefína Nesvadbová totiž se svým, nyní již manželem, Michalem Vaškem čeká miminko. Svatba byla církevní. Snoubenci si řekli ANO v kostele Sv. Salvátora na pražském Starém Městě. Ale faráře si ženich, který je z Ostravy, přivezl vlastního.

Na obřadu se sešlo hned několik Pepininých tatínků. Ten pravý, Michal Nesvadba, ji vedl k oltáři. Přišel i jeden z ex partnerů její matky, japanolog Martin Vačkář s rodinkou a samozřejmě i Světlanin současný přítel, o dvacet let mladší Vašek, s nímž snad už Nálepková konečně našla štěstí.

Štěstí ale všichni přáli hlavně Josefíně, na novomanžele se při odchodu z kostela snesla spousta hrstí rýže, která by ho měla přinést. Na samotný obřad neměla média přístup, před kostelem ale všichni ochotně pózovali. Pak ale zamířili na soukromou oslavu do usedlosti nedaleko Berouna. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků