Ewa s Nelly Furtado

Ewa s Nelly Furtado Foto: Lewron Music

Ewa Farna se předvedla na pódiu v mini: Ke dvacetinám si s Nelly Furtado zazpívala pro dvě stě tisíc lidí

9. srpna 2013 17:07

Ewa Farna má za sebou další mega úspěch. Vybrala si ji světová hvězda Nelly Furtado se svým týmem jako předskokanku na svůj koncert v polském Štětíně. Koncert se konal v rámci celosvětového sjezdu jachtařů.

Na sraz dorazilo téměř půl miliónu lidí, a tak si Ewa zazpívala zatím před největším publikem ve svém životě, což bylo více než 200 tisíc lidí. "S kapelou jsme si to opravdu užili a moc mě potěšilo i setkání s Nelly v zákulisí," svěřila mladá zpěvačka.

Ewa po krátké dovolené už zase zpívá o sto šest. V těchto dnech mimo koncertování natáčí ve studiu polskou desku, po které bude hned následovat i příprava té české. Na tu se fanoušci Ewy mohou těšit už začátkem listopadu.

Zpěvačka představí nové písničky na velkých koncertech jak v Česku, tak i na Slovensku. Prvním koncertem bude bratislavský, a to už 18. listopadu.

Po oslavě svých dvacátých narozenin, které bude mít v pondělí, se bude navíc věnovat intenzivně přípravě srazu svých fanklubů z Česka, Slovenska a Polska. Ten se uskuteční v pátek 23. srpna pár kilometrů od českých hranic v polském městečku Zlotoryja. Na srazu si kromě jiného Ewa zahraje se svými farnoušky fotbal nebo vyzkouší, jaké to je rýžovat zlato. Večer bude patřit unplugged koncertu Ewy. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků