Pojďte se radši válet!

11. srpna 2013 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Připomíná vám to hlášku z nějaké pohádky? Podobnost je čistě náhodná, ale "pohádkové válení" zažít můžete, jen si vybrat tu správnou sedací soupravu nebo postel. Vybavení bytu je čistě osobní záležitost a na výběru nábytku záleží, jak pohodlně se vám bude žít a jakou si vytvoříte doma atmosféru. Při výběru proto poslouchejte svůj vnitřní hlas a nedělejte kompromisy.
Moderní nábytek má být pohodlný a praktický

Moderní nábytek má být pohodlný a praktický

Obývací pokoj patří v bytě mezi místa, kde trávíme nejvíce času a kam vodíme návštěvy. Zpravidla mu dominuje nejpoužívanější kus nábytku - sedací souprava. Ta musí nejen reprezentovat, ale především být pohodlná a praktická, nepřekážet a snadno se udržovat. Trendem jsou pohovky s nastavitelnými opěradly, úložnými prostory nebo rozkládací modely určené k občasnému i častému přespání.

Více informací
nyní na Montero.cz
Kvalita zaručí dlouhou životnost

Kvalita zaručí dlouhou životnost

Od sedací soupravy chtějte víc než jen pohodlné posezení. Nenechte se ovlivnit pouze vzhledem sedačky, ale zaměřte se na tři věci: konstrukci, materiál sedáků a potahů. Dlouhou životnost sedačky zaručí pevná buková kostra, ale i kvalitní čalounění. Pro výběr druhu potahu se rozhodujte s ohledem na provoz domácnosti a náročnosti údržby. V nabídce jsou kvalitní kůže i textilie s vysokým stupněm odolnosti proti oděru.

Více informací
nyní na Montero.cz
Sestavte si sedačku podle svých představ

Sestavte si sedačku podle svých představ

O podobě sedačky můžete rozhodnout sami díky stavebnicovému systému, který nabízí velkou variabilitu. Chcete rohovou nebo rozkládací sedací soupravu? S látkovým potahem či koženou? Kombinací rozmanitých dílů můžete vytvořit sedačku, která vyhovuje vašim potřebám a bude ideálně sladěná s interiérem. Nejjednodušší je navštívit prodejnu firmy Montero v Praze Průhonicích - Čestlicích, vybrat si typ sedačky a nechat si připravit 3D grafický návrh přímo od specialistů včetně variantního řešení a cenové kalkulace.

Více informací
nyní na Montero.cz
Dobře se vyspat znamená dobře vykročit do nového dne

Dobře se vyspat znamená dobře vykročit do nového dne

Postel je místo, kde odpočíváme, relaxujeme, nabíráme sílu do dalšího dne. V ložnici trávíme denně několik hodin, a proto i její vybavení je dobré nepodceňovat. Chcete-li si zařídit stylovou, a přitom pohodlnou ložnici, vyberte si postel z masivu. V první řadě oceníte pevnost a stabilitu konstrukce. Firma Montero nabízí na výběr více jak 300 druhů postelí z masivu, jednotlivé typy se liší designem či barevným odstínem, u všech poskytuje na rám záruku 5 let.

Více informací
nyní na Montero.cz
Postel dominuje ložnici

Postel dominuje ložnici

Můžete si vybavit praktickou ložnici v klasickému stylu, prostor ve spodní části postele nechat otevřený nebo jej řešit jako postel s úložným prostorem. Pokud jste příznivci designu i pro vás má firma Montero vhodné typy a moderně řešená čela vyhoví i těm nejnáročnějším zákazníkům. Nestandardní rozměr, doprava nábytku, montáž, likvidace starého nábytku - nic z toho není pro firmu Montero, tradičního českého výrobce nábytku, problém. Myslete na svoje záda, usínejte v kvalitní pohodlné posteli!

Více informací
nyní na Montero.cz

Časová osa článků