Tenhle výstřih v kostele Iveta neukáže. Už ho nemá a církev ji nechce oddat!

Tenhle výstřih v kostele Iveta neukáže. Už ho nemá a církev ji nechce oddat! Michaela Feuereislová

Další fiasko s údajnou svatbou Ivety Bartošové: Církev ji s Rychtářem coby hříšníky odmítá oddat!

Nedávno ohlášená veselka bývalé pěnice Ivety Bartošové (✝48) a Josefa Rychtáře (63), který z ní už ale couvá a chce prý snoubenku poslat k šípku a začít si s jinou ženou, by mohla být skutečně jedna velká blamáž! Dvojice se sice rozhodla, že ji uspořádá v kostele, to je ale kvůli církevnímu právu naprosto nepřípustné! „Iveta říkala, že ví, že je to potíž, ale že snad její jméno ještě něco znamená a nějak to s farářem vykomunikuje,“ dozvěděli jsme se od zbrusu nového zdroje v Ivetině uhříněvském domě, kde se už zase houfuje smečka podivných a nejspíš fanatických Ivetiných věrných.

Církevní právo hovoří jasně: nevěřící nemají v kostele co dělat, zkrátka je neoddá. A i kdyby se nakrásně Josef i Iveta nechali pokřtít a budou si hrát na dušičky připravené k spasení, uvěří jim někdo, že to myslí upřímně? A nespadne každá z církevních nemovitostí, když do ní vstoupí Rychtář, zatížený patrně celou miliardou vážných hříchů?

I kdyby farář dvojici uvěřil, že jim jde o boha a jeho syna, nejdřív by musel proběhnout církevní soud, který by zkoumal, proč se rozpadlo předchozí manželství páru. A před církevními hodnostáři by museli vypovídat jak Darina Rychtářová, tak Jirka Pomeje.

„Trvá to klidně i rok a někdy je třeba se odvolat do Vatikánu,“ upozornila nás jedna poučená římskokatolická ovečka. Na internetu si už přátelé antistránek Ivety Bartošové dělají srandu z toho, že pokud církevní autority povolení k sňatku Ivetě a jejímu ošetřovateli nedají, Rychtář určitě podá trestní oznámení na papeže.

Jenže Iveta čekat nechce, jak celé řízení dopadne, a touží po rychlém obřadu do konce léta. „Na Bartošovou snad ještě uslyší,“ tvrdí prý vyklidněná Iveta svým hostům. V její vile se totiž zase seskupila tlupa lidí, kteří mají srdíčko na pravém místě. Jedna z jinak oddaných poddaných naštěstí ráda pohovoří o věcech, které se za zdmi temné vily dějí.

„Iveta vypadá dobře, ještě do toho nespadla znovu. I proto se kolem ní motá tolik lidí, aby ani na chvíli nebyla sama. Vypadá to, že jí to sice moc nevyhovuje, ale musí nás strpět,“ prozradila nám práskačka. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků