Letní dovolená v atraktivních lokalitách za bezkonkurenční ceny!

Exkluzivní dovolená u Černého moře spojená s dvoudenním výletem do Istanbulu, luxusní wellness pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu v Belianských Tatrách či příjemná dovolená s polopenzí v překrásné krajině Pošumaví. Tyto a další pobyty za skvělé, až 50% slevy naleznete v aktuální letní nabídce slevového portálu Pepa.cz. Jeďte i vy na zaručeně ověřenou a cenově výhodnou dovolenou.
Exkluzivní devítidenní dovolená na pláži v Bulharsku s výletem do Istanbulu

Exkluzivní devítidenní dovolená na pláži v Bulharsku s výletem do Istanbulu

Vydejte se na netradiční dovolenou, na které nebudou chybět nádherné pláže ani výjimečné zážitky. Během 7denního zájezdu do Bulharska k Černému moři spojeného s 2denním výletem do tureckého Istanbulu si vychutnáte nejen pobyt na krásné pláži, ale zároveň objevíte i kouzlo Orientu. Výlet do Istanbulu zahrnuje ubytování v luxusním hotelu se snídaní, prohlídku památek i návštěvu vyhlášených místních tržišť.

Koupit
nyní na Pepa.cz za 9 490 Kč včetně DPH
Dovolená s polopenzí uprostřed nádherné šumavské přírody

Dovolená s polopenzí uprostřed nádherné šumavské přírody

Třídenní pobyt pro 2 osoby zahrnuje ubytování ve stylovém penzionu Alpský Dům, polopenzi i uvítací balíček. Dítě do 3 let má pobyt zdarma! Penzion se nachází uprostřed přírody v nejhezčí oblasti západní Šumavy, na okraji Železné Rudy, a nabízí ubytování ve stylových apartmánech nebo pokojích s vlastním sociálním zařízením. V okolí najdete značené turistické i cykloturistické trasy, koupání je možné v upravených přírodních koupalištích nebo si můžete udělat výlet do nedalekého vyhlášeného německého Národního parku Bavorský les. Zakoupením nabídky získáte 25% slevu na další pobyt.

Koupit
nyní na Slevový portál - Pepa.cz za 1 929 Kč včetně DPH
Luxusní třídenní wellness pobyt ve 4hvězdičkovém hotelu uprostřed nádherné přírody Belianských Tater

Luxusní třídenní wellness pobyt ve 4hvězdičkovém hotelu uprostřed nádherné přírody Belianských Tater

Nechcete cestovat daleko, ale přesto si toužíte dovolenou opravdu užít? Dopřejte si přepychový pobyt v krásné přírodě východních Tater zahrnující komfortní ubytování v hotelu Kolowrat **** v pokojích s překrásným výhledem na hory, polopenzi i bohatý balíček wellness procedur. Vaše dítě do 6 let s vámi může jet zcela zdarma! Vychutnejte si snídaně formou švédských stolů i tříchodové večeře a užijte si odpočinek ve finské sauně, lázni či v bazénu s protiproudem a vířivkou. Koupí této dovolené navíc získáte 25% slevu na další pobyt.

Koupit
nyní na Slevový portál - Pepa.cz za 3 289 Kč včetně DPH
Pohádkový pobyt v srdci Vysočiny, uprostřed ekologicky nejčistší tuzemské oblasti

Pohádkový pobyt v srdci Vysočiny, uprostřed ekologicky nejčistší tuzemské oblasti

Třídenní pobyt pro dva s polopenzí formou švédských stolů zahrnuje také vstup do krytého bazénu s protiproudem, bohaté sportovní vyžití a vstupenku do malebné Pohádkové vesničky. Hotel Podlesí se nachází uprostřed krásné krajiny Českomoravské vrchoviny, mezi kopci a lesy. Prožijte aktivní dovolenou na kole, zahrajte si tenis nebo volejbal na tenisových kurtech přímo u hotelu nebo navštivte nově zrekonstruovanou vinárnu s bohatou nabídkou kvalitních vín. Zakoupením nabídky obdržíte 25% slevu na další pobyt.

Koupit
nyní na Slevový portál - Pepa.cz za 3 590 Kč včetně DPH
Relaxační pobyt i aktivní dovolená v lázeňském městě Luhačovice

Relaxační pobyt i aktivní dovolená v lázeňském městě Luhačovice

Užijte si aktivní dovolenou v tříhvězdičkovém hotelu Luha v luhačovickém lesoparku a po náročném dni si dopřejte relaxaci v příjemném wellness centru. Třídenní pobyt pro dva zahrnuje ubytování v komfortním hotelovém pokoji, bohatou polopenzi formou studeného i teplého bufetu, masáž krční šíje, inhalaci Vincentky či neomezený vstup do fitness centra. Ke koupání vybízí nedaleká přehrada nebo koupaliště Duha. Koupí této nabídky získáte jako bonus 25% slevu na další pobyt.

Koupit
nyní na Slevový portál - Pepa.cz za 2 999 Kč včetně DPH

Časová osa článků