Hereččina dcera se naučila číst a psát.

Hereččina dcera se naučila číst a psát. Michaela Feuereislová

Tohle dojme i největší bručouny: Bočanová prozradila, jakými pokroky ji dcera rozplakala štěstím

6. srpna 2013 8:54

Herečka Mahulena Bočanová (51) strávila se svou dcerou dva týdny v Chorvatsku. Zatímco herečka si užívala sluníčka a pláže, její dcera Márinka se věnovala školním povinnostem.

„Obvykle jezdíme do Chorvatska na loď, ale letos poprvé jsme si užívaly na pevnině," svěřila se nám Mahu a jedním dechem dodala: „Byla to taková dětská dovolená. Márinka tam měla svoje děti, rehabilitaci, hodiny čtení a psaní."

Hereččina dvanáctiletá dcera, která trpí lehkou mozkovou dysfunkcí, za poslední dobu udělala v učení obrovské pokroky. Za ty prý hlavně vděčí intenzivní péči odborné pedagožky. „Paní učitelka Navrátilová k nám dochází každý den domů na doučování. Má speciální metodu, podle které se Márinka učí a moc jí vyhovuje. Každé dítě má specifický styl vnímání a my jsme našly ten způsob, který nejvíce vyhovuje jí," s nadšením popisuje Mahulena.

Herečku dojímá, že její dítě už umí číst i psát. „Je to největší štěstí, když se vašemu dítěti daří. Márinka se naučila číst a začala taky psát. Je to krásný. Nikdy jsem nevěřila tomu, že se to podaří." 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků