Sagvan Tofi

Sagvan Tofi Michaela Feuereislová

Sagvan Tofi seděl kvůli střevním potížím na záchodě, uletělo mu letadlo

Sagvan Tofi (55) se nemohl podílet na hatricku hokejového týmu hvězd HC Olymp. Parta kolem herce Martina Dejdara už potřetí bodovala na Česko-Slovenských hokejových hrách v belgickém Bruselu. Tofi ale gólem nepřispěl. Zůstal kvůli těžkým střevním potížím v Praze.

Tým hvězd HC Olymp odletěl do Bruselu v pátek v devět hodin ráno. Tofiho ale v pátek večer čekal skvělý kšeft a k týmu se měl připojit v sobotu. Zápas začínal v deset hodin ráno, Tofi měl z Prahy odlétat po sedmé hodině ranní společně s hokejisty Jiřím Hrdinou a Jiřím Zelenkou. Ty se ale Tofiho na ruzyňském letišti nedočkali.

"Sagi mi napsal, že má těžké střevní potíže a proto nepřiletí," řekl Super.cz kapitán HC Olymp Martin Dejdar.

I bez Tofiho ale hrál český tým výborně. "Přijeli jsme vyhrát a odvézt si zlato. A tak se taky stalo," usmíval se Dejdar. Oproti předešlým ročníkům vsadil na jistotu. "Celebrity a politiky jsme nechali doma a jeli hlavně hokejisté. Finálový zápas byl hodně vyrovnaný, ale nakonec zlaté medaile vezeme," dodal Dejdar. Vedle něj v utkání nastoupili například držitel Stanleyova poháru Jiří Hrdina, bývalé hvězdy NHL Milan Tichý a David Volek, hvězdy extraligy Adam Saffer, Josef Řezníček a další. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků