Hezucký vydržel s Marešem ve studiu jen pět minut, pak prásknul dveřmi

10. ledna 2011 10:24

Ve studiu Ranní show Evropy 2 bylo v pátek ráno pěkně dusno. Situace se dokonce natolik vyhrotila, že Patrik Hezucký po pěti minutách vysílání opustil studio. A za vše mohl Leoš Mareš a jeho jízlivý jazyk. To ale nebylo vše. Podle Hezuckého je na vině Marešova údajná opilost.

Hezucký se k celému incidentu pro Novinky vyjádřil.

„Nyní přemýšlím, co budu dělat dál. Zvažuju, jaké budou moje kroky, a variant je mnoho. Jednou z nich je i můj odchod z rádia. Říkám si, jestli to mám vůbec zapotřebí,“ svěřil se Novinkám Hezucký, který Marešovi nevyčítá opilost, ale psychické rozpoložení.

„Nemám nic proti pití. Hodněkrát jsem byl ve studiu opilý, ale tentokrát jsem poznal, že by bylo dobré, kdybych odešel. Leoš nebyl v takovém rozpoložení, abychom spolu mohli vysílat. Taky to tak potom vypadalo. Celé vysílání bylo věnováno mně. Jsem ale rád, že tam zůstala Lucka Šilhánová. Byl tam aspoň jeden schopný moderátor,“ dodal Hezucký.

Odchod z rádia ale v nejbližších dnech nezvažuje. Po 13 letech si to chce pořádně nechat projít hlavou.

„Něco se změnit musí. Ale neříkám stoprocentně, že odejdu. Jen musím popřemýšlet, co bude dál. Není to ale záležitost jednoho víkendu,“ uvedl Hezucký.

To Mareš na to má jiný pohled. Přestože celé vysílání věnoval svému kolegovi, na kterém nenechal nit suchou, prý se nestalo nic, co by si nemohli vyříkat.

„Vysíláme s Patrikem už 13 let. Prošli jsme spolu dlouhou cestu a i tohle zvládneme. Vidím to tak, že si to vyříkáme a pojedeme zase dál,“ sdělil Novinkám Mareš, který přiznal, že nebyl zrovna v kondici.

„To, co se stalo dneska, se stává, ale nebylo to nic strašného. Nedělal bych z toho tragédii,“ dodal moderátor.