Monika Marešová a její kamarádka Petra Řehořková si dovolenou užily.

Monika Marešová a její kamarádka Petra Řehořková si dovolenou užily. Foto: Super.cz/ Archiv M. Marešové

Tohle se jen tak nevidí! Marešova manželka se svlékla do bikin a dováděla se stejně vnadnou kamarádkou

31. července 2013 15:25

Monika Marešová (43) se rozhodla na pár dní utéct každodenní pražské rutině, domluvila se s kamarádkou Petrou, sbalila syny Jakuba a Matěje a vyrazila do Turecka.

Podle jejích slov to dovolená moc nebyla, ale jistě by se našlo mnoho těch, kteří by Monice odporovali. Ona si však stojí za svým. „Pokud se jede s dětmi, tak opravdu nejde o dovolenou, zakazuji o našem výletu takto mluvit. Musíte mít oči na stopkách a být neustále ve střehu,“ smála se.

Na tureckých plážích ale neřádili jen kluci - Jakub, Matěj, tři synové a manžel kamarádky, ale i dámské osazenstvo. Monika a Petra se vrátily do dětských let a v moři předváděly psí kusy s hračkami svých dětí.

V jednu chvíli ale Monice dost zatrnulo. Její mladší syn je milovník zvířat, a když na jednom z výletů uviděl osla, hned se k němu hrnul. Zvíře ale náklonnost nesdílelo a malého kouslo. „Měl takový stisk, že jsem mu nemohla tu tlamu otevřít. Bála jsem se, jestli má Matěj vůbec všechny prsty, ale naštěstí oslovi jeho prsty nechutnaly. Chvilku plakal, ale po chvilce u dobré zmrzliny o tom už ani nevěděl,“ řekla teď už s úsměvem Monika, která se po návratu od moře odebrala pro změnu na chalupu do jižních Čech. 

Super.cz


Časová osa článků