Mějte postavičku ham ham! In-line brusle rychle tvarují svaly a posilují srdce

31. července 2013 14:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Málokterý sport se v Česku těší takovému nárůstu popularity jako jízda na kolečkových bruslích. A není divu, in-line brusle skvěle tvarují postavu, pomáhají rychle spalovat kalorie a tvarují svaly. Také celebrity, které musí mít pro svou práci postavičku ham ham, kouzlu rychlých koleček propadly! Mrkněte se, jaké brusle a příslušenství vybrat, abyste byli IN!
Pro sexy zadečky holek

Pro sexy zadečky holek

Jaké brusle si pořídit pro sexy zadeček? Nejrozšířenějším typem jsou fitness brusle, určené pro začátečníky i pokročilé. Botička musí být dostatečně komfortní a pevná zároveň. Na velikosti koleček pak záleží, jaké rychlosti se vám podaří dosáhnout. Jednoduše platí: čím větší a tvrdší, tím rychleji pojedete. Skvělým tipem pro krátké vyjížďky i lehký trénink jsou značkové dámské brusle Rollerblade SIRIO 82 W. Jsou lehce ovladatelné, mají kolečka velikosti 82 a hliníkový rám.

Koupit
nyní na www.sportisimo.cz
Pro vyrýsovaná lýtka kluků

Pro vyrýsovaná lýtka kluků

Pánové mívají razantnější styl jízdy, a tak se jim hodí větší velikost koleček, například 90 mm. Důležité je také věnovat pozornost rámu bruslí. Hliníkové rámy perfektně přenášejí energii bruslaře do odrazů, ale trochu hůře tlumí otřesy v porovnání s plastovými. Chytrou vychytávkou je True Wrap, unikátní systém plastových pásů, které rychle upnou nohu do skeletu brusle. Najdete ho například u bruslí Rollerblade CROSSFIRE 90. Ty jsou pro chlapy, kteří se do toho nebojí opřít.

Koupit
nyní na www.sportisimo.cz
Pro aktivní děti

Pro aktivní děti

Nikdo si neužije jízdu na bruslích tak jako děti, které bohužel ale rostou doslova před očima. Jenže kupovat každý rok nové brusle je luxus, který si málokdo z nás může dovolit! Naštěstí existují dětské brusle, které lze zvětšit až o 4 velikosti. Jednoduše je každý rok o trochu přenastavíte. Za rozumné peníze takovou možnost nabízejí například značkové Rollerblade PHASER G a Rollerblade PHASER, určené pro holky i kluky. Mají kolečka velikosti 72 mm a kompozitový rám.

Koupit
nyní na www.sportisimo.cz
Chrániče, pro děcka i rodiče

Chrániče, pro děcka i rodiče

Učený z nebe nespadl, zato skoro každý bruslař čas od času nějaký ten pád okusí. Chrániče jsou tak rozhodně na místě. Kromě hlavy je třeba zabránit zranění loktů, zápěstí a kolen. Dobrým řešením je koupě setů vyrobených z kvalitních plastů a dobře prodyšných, abyste se v nich během jízdy nedusili. Ze značkových, a přitom cenově přijatelných (do 400 Kč za set) vybíráme například Rollerblade BLADE GEAR 3PACK JR pro juniory a BLADE GEAR 3PACK pro dospělé.

Koupit
nyní na www.sportisimo.cz
Kdo má hlavu, nosí přilbu

Kdo má hlavu, nosí přilbu

Úrazy hlavy bývají u sportu nejhrozivější. A je jedno, zda jde o lyžování, jízdu na kole nebo in-line bruslení. Při výběru sledujeme především to, aby nám dokonale sedla a na hlavě takzvaně nelétala. Řada výrobků nabízí praktické upravování velikosti. Sledujeme také váhu, která by měla být co nejnižší a systém zapínání, který nám bude vyhovovat. Samozřejmostí je certifikát bezpečnosti. Vhodnou přilbou může být například Fila Fitness helmet, určená přímo pro in-line bruslení.

Koupit
nyní na www.sportisimo.cz

Časová osa článků