Viola Ottová se vůbec nezměnila.

Viola Ottová se vůbec nezměnila. Foto: Super.cz/ Hermína

Nejvyšší česká hlasatelka vystavila své extra dlouhé nohy letnímu slunci: Víme, co teď Viola Ottová dělá

31. července 2013 7:55

Po někdejší hlasatelce České televize Viole Ottové jako by se, navzdory její výšce téměř metr devadesát, zem slehla. Poté, co musela opustit hlasatelský post, jsme ji ještě měli možnost vidět v seriálu Ošklivka Katka, kde si zahrála Andulu. Pak ale ticho po pěšině.

Důvod je prostý, Viola se stáhla ze světa šoubyznysu a nyní se realizuje v jiné branži. Již rok a půl pracuje na policejním prezidiu. „Herectví a všeobecně média jsou fajn, ale byla jsem tam dlouho. Potřebovala jsem nějakou změnu,“ prozradila.

Nevyloučila sice, že kdyby přišla zajímavá herecká nabídka, přemýšlela by o ní, ale nadšeně to neznělo. „Je to hlavně o nabídce, ale dvakrát vstupovat do stejné řeky, nevím, nevím. Já ráda prozkoumávám nové toky,“ smála se Ottová, která v doprovodu kolegy z práce dorazila na otvíračku nové pobočky nejznámějšího řetězce kaváren na světě.

Ve třiačtyřiceti má Viola pořád skvělou postavu, takže si maminka devatenáctileté Johanky a jedenáctileté Apoleny může stále dovolit chodit v mini aspoň na společenské akce. V práci by jí to těžko tolerovali.

Profesí ostatně Ottová vyzkoušela spoustu, dokonce pracovala i jako zástupkyně šéfredaktora jednoho módního magazínu. A podle toho, jak jí to sluší, je vidět, že i z téhle branže si něco odnesla. 

Saša Šeflová , Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků