Rozlučka se svobodou Veroniky Nové byla velmi divoká.

Rozlučka se svobodou Veroniky Nové byla velmi divoká. Foto: Mercato

Podvazek i jedlé kalhotky: Takhle se hvězda Vyprávěj loučila se svobodou

31. července 2013 13:18

Poslední hodiny svobody odtikávají populární herečce Veronice Nové (32). Za pouhých pár dní se ze slečny Nové stane paní Arichteva.

Jak už to tak bývá, tak před svatbou herečce její nejlepší kamarádky a zároveň také družičky Nikol Štíbrová (32) a Martina Pártlová (39) uspořádaly bujaré loučení se svobodou. A jak jinak než ve velkém stylu.

Loučení se svobodou patří k velmi starým svatebním zvykům. Jeho cílem je především se pobavit, pořádně odvázat a zatančit si. Jelikož je Veroničin nastávající Bulhar, o ruku ji požádal v Thajsku, rozlučka se nesla v italském stylu, tak lze předpokládat, že i jejich „velký den“ bude světový.

„Biser je má životní láska, jsem zamilovaná až po uši,“ hlásá do světa Veronika. Aby taky ne, když si své „ano“ řeknou ani ne po ročním vztahu. „Jsou mladí a šťastní. Spokojenost z nich sála na každém kroku. Taky proto jsme se s holkami dohodly a uspořádaly pro Verču tradiční rozlučku, kde jsme nejen nechaly roztančit svá těla, ale také chuťové buňky,“ smála se družička Nikol Štíbrová, která má k Itálii a italské kuchyni více než vřelý vztah. Několik měsíců totiž v Itálii žila.

Kromě degustačního menu v italské tratorii v holešovické tržnici si účastnice oslavy, mezi kterými nemohla chybět ani nevěstina sestra, připravily jako dárečky obvyklý podvazek, kostým sexy policajtky, jedlá tanga a spoustu dalších chuťovek. Po velkém debužírování a ochutnávce italských vín ještě všichni přítomní napsali na lampión štěstí svá přání budoucím manželům, který Veronika vypustila do víru velkoměsta. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků