Průšová opět ve svatebním na zámku.

Průšová opět ve svatebním na zámku. Michaela Feuereislová

Rozvedená Průšová jako svůdná nevěsta. Kdy bude další svatba?

Modelka Kateřina Průšová (35) se poprvé od rozvodu s podnikatelem Vladimírem Konvalinkou objevila ve svatebních šatech v romantickém zámeckém prostředí. Právě v takovém se před lety vdávala. Katku doprovázel její nový nový partner David Martínek. A mohl na ní mohl oči nechat. Dokonce si ji fotil do mobilu. Že by plánoval žádost o ruku?

"Prstýnky jsem sice už od Davida dostala, ale zásnubní rozhodně ne," upřesnila Super.cz Kateřina. Ta se znovu do chomoutu rozhodně nežene. Jedno nevydařené manželství, z něhož odešla s pár taškami, jí momentálně stačí. Padla zmínka o tom, že si exmanžel vzal i auto, které jí věnoval. "Viděla jsem ho v bazaru, prodávali ho za tři sta tisíc," prozradila další z modelek Tereza Zimová.

Ta si svatební šaty vyzkoušela zatím jen na mole. Její přítel Jaroslav Haštava, který dříve chodil s Monikou Absolonovou, se ke svatbě nemá. "Jsem pragmatik. Tyhle věci k životu nepotřebuju," řekl Super.cz. Netvářil se ani na to, že by si s Terezou pořídil dítě. "Až postavím dům, na který mám zatím jen pozemek a projekt, možná se nad tím zamyslím," dodal.

Akci Květinový svatební den na zámku na Dobříši pořádal syn Petra Nárožného. Šaty předváděla i Zuzana Rosáková, která je podruhé vdaná, a Lilian Sarah Fischerová. Kytice, které jako nevěsty na mole nosily, se pak dražily pro nadaci Naše dítě. Výtěžek byl 40 tisíc korun. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků