Češi mají nový trik, jak ušetřit při nákupu dovolené.

27. července 2013 16:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Hlavně co nejlevněji, ozývá se v mnoha českých domácnostech, když se začne řešit dovolená. Češi šetří a hledají způsoby, jak si dopřát kvalitní dovolenou za hubičku. Levné dovolené tak stále častěji kupují na Slevomatu. Důvodem je jeho důvěryhodnost a také fakt, že zájezdy zde koupíte za zlomek ceny oproti běžným cenám v cestovních kancelářích. Příjemným bonusem je také záruka spokojenosti.
Wellness pobyty jsou hitem léta 2013

Wellness pobyty jsou hitem léta 2013

Wellness pobyty jsou každým rokem stále populárnější a není se čemu divit – kdo by odolal relaxaci ve vířivce se skleničkou sektu? Celý rok se dřeme, a tak na dovolené chceme, aby se o nás někdo staral. Že si takový luxus nemůžete dopřát? Rozmazlovat se můžete díky Slevomatu, kde wellness pobyt koupíte za pár korun. Je to tak jednoduché! Vyberete si z přehledné nabídky, a pak jenom zaplatit voucher a na dovolené se o vás postarají se vším všudy.

Více informací
nyní na Slevomat.cz
Bez moře to není dovolená? Hledejte last minute zájezdy na jednom místě

Bez moře to není dovolená? Hledejte last minute zájezdy na jednom místě

Někteří říkají, že dovolená v Česku není tím pravým ořechovým, protože není u moře. Češi chtějí stále šetřit, a tak se spoléhají na last minuty. Na last minuty můžete čekat se sbaleným kufrem na letišti, vystávat před pobočkou cestovní kanceláře nebo to elegantně vyřešit z pohodlí domova přes internet. Slevomat šetří nejen vaší peněženku, ale i váš čas. Nejoblíbenějšími destinacemi v letošním roce jsou již tradičně Itálie, Bulharsko a Chorvatsko, kde si Češi užívají moře za pár stovek.

Více informací
nyní na Slevomat.cz
Dovča v Česku na týden i na víkend

Dovča v Česku na týden i na víkend

Slevomat nabízí široký výběr zájezdů a dovolenkových víkendů i po České republice. Ať už hledáte jenom víkendový pobyt nebo rovnou celotýdenní dovolenou, je nabídka Slevomatu právě pro vás. V sekcích jednoduše zvolíte, zda hledáte wellness pobyt, romantický pobyt pro dva nebo například turistiku. Všichni by cestovali do zahraničí, ale znáte vlastně svoji vlast? Slevomat nabízí inspiraci a tipy na výlety. A nabídka není jenom o profláklých lokalitách, jako jsou jižní Čechy. Přesvědčte se sami.

Více informací
nyní na Slevomat.cz
Jak cestovní voucher koupit? Stačí jen kliknout

Jak cestovní voucher koupit? Stačí jen kliknout

Přejděte na stránkách Slevomatu do kategorie Cestování, kde se vám zobrazí nabídka zájezdů. Pak stačí jen vybrat destinaci a zaplatit ihned online kartou nebo bankovním převodem, a hurá na dovolenou. Každou cestovní kancelář, hotel či penzion bedlivě Slevomat prověřuje, a tak se nesetkáte s žádnými problémy. Dovolená se Slevomatem je bez starostí a nepříjemných překvapení.

Koupit
nyní na Slevomat.cz
Záruka 100% spokojenosti

Záruka 100% spokojenosti

Bojíte se, že když je něco ve slevě, musí to být nekvalitní nebo ošizené? Toto na Slevomatu neplatí! Základní filosofií Slevomatu je vysoká spokojenost zákazníků, a proto si pečlivě vybírá hotely a cestovní kanceláře, s kterými spolupracuje. Dovolená se Slevomatem je se zárukou. Vyzkoušejte sami, že s voucherem ze Slevomatu o vás bude postaráno jako o krále. Není divu, že průměrná spokojenosti zákazníků přesahuje 4,3 hvězdičky z možných pěti!

Více informací
nyní na Slevomat.cz

Časová osa článků