Zmocnil se Macura Bartošové za plného vědomí nebo když byla namol?

Zmocnil se Macura Bartošové za plného vědomí nebo když byla namol? Foto: Prima Play

Podvod nebo přiznání? Macura uvedl: Bartošové jsem se zmocnil v delíriu

24. července 2013 5:55

Dlouhou dobu to Josef Rychtář (59) hlásá, nikdo mu ale nevěří. Současný partner Ivety Bartošové (✝48) chce podat na Zdeňka Macuru (43) trestní oznámení kvůli tomu, že měl znásilnit jeho lásku, užít si s ní, když o sobě prakticky nevěděla. To ochránce slabých Macura zatím odmítal s tím, že Iveta s ním obcovala dobrovolně. V pořadu One man show bláznivého Kazmy na Stream.cz najednou ale něco takového přiznává!

„Ono se totiž mluví o tom, že jste s ním měl jako styk,“ nadhazuje Kazma otázku. Pak sice následuje střih, ale zdá se, že šlo pořád o to samé téma. „No tak to řekněte jako chlap,“ ponouká Macuru Kazma a ten s rozpaky odpovídá. „Jako když byla víc jako opilá, tak jo, no,“ uvedl ochránce Bartošové.

„Takže o tom nevěděla, tak co si neužít,“ směje Kazma a Macura k tomu dodává: „Ne, já nejsem takhle orientovanej. Berte to tak, že je to člověk závislý na alkoholu,“ šokuje Zdeněk Macura.
Ten se nyní brání, že byl podveden a že určitě odpovídal na něco jiného.

„Varovali mě, abych tam nechodil. Mluvil jsem tam o problematice domácího násilí a o Ivetě jen trochu. Netušil jsem, že ten člověk bude tak zlý. Tak jsem to určitě neříkal, já se bránil, že o intimnostech s Ivetou mluvit nechci. To musel nějak udělat přes počítač. Celý ten pořad je o nadsázce. Má to lidi rozesmát,“ dodal Macura. Doufejme, že mluví pravdu a že Ivetu vážně nepoužíval jako nádobu hříchu! 

David Zápal , Super.cz

Zrušit