David Bisek

David Bisek Foto: Animal Family

Policejní šikana! Český zpěvák si stěžuje na obtěžování ze strany německých strážců zákona

Hvězda Hlasu Česko Slovenska David Bisek vypadá sice jako podivín, ani to ale asi neopravňuje nikoho k tomu, aby ho kvůli tomu šikanoval. Jako oběť německé policejní zlovůle si právě David připadal, když jel s kamarády na výlet k našim západním sousedům. „Zadrželi mě, protože jsem se jim nezdál. Tak mě aspoň testovali na drogy a doufali, že si na mně smlsnou,“ řekl Super.cz zpěvák.

Bisek měl už dříve problém s policií, když ho chytli při divoké jízdě, ale to proti současnému problému byla spíš legrace. Snaha německých strážců zákona, aby se podrobil testům na přítomnost fetu v těle, ho urazila a přistoupil na ně až po několikáté výzvě.

„Samozřejmě, že všechny výsledky byly negativní. Odnesli si na památku dózu plnou mé moči a taky jsem jim řekl něco na cestu. Německá policie dělá Čechům velké problémy, nepříjemně nás všechny kontrolují a testují. Osobně nikdy drogy neberu, nepasovalo by to ani do mého životního stylu. Občas se napiju, ale to je tak všechno. S drogami nemám žádnou zkušenost, bojím se jich,“ uzavřel Bisek. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků