Tento muž měl s Bartošovou intimní poměr. A Rychtář mu to nikdy neodpustí. Super.cz

Rychtáři, s tímhle mužem ti Iveta Bartošová nasadila parohy: Vyspala se prý se svým „únoscem“

Tohle stále ještě rozechvěné ego Josefa Rychtáře (63) nerozdýchá. Znovu přítel Ivety Bartošové (✝48) se sice stále snaží navodit dojem, že jeho slavná láska byla zavlečena do ciziny násilím a bez svého svolení tam trávila čas s pseudoúnoscem Zdeňkem Macurou (47), jenže jak se ukazuje, šlo o milenecký románek jak z přihlouplé novely! „Sluníčko, moře… každá žena se chce v takovém prostředí milovat,“ říká Macura. Podívejte se na video, v němž s rozpaky o intimním vztahu s bývalou zpěvačkou hovoří.

„Můžu říct tohle: ještě krátce předtím, než došlo k tomu obratu a ona uvěřila Rychtářovým slovům o mém sektářství, které ji vylekaly, Ivetka byla rozhodnutá, že by byla u mě. To bylo dohodnuto jako jasná věc. Jinak se k tomu nebudu vyjadřovat, to jsou intimní věci,“ ošíval se Zdeněk, který s pěnicí intimě žil již před dvěma lety a před časem se nám svěřil, že Iveta je stále po chuti a chce to každý den.

„Určitě mohu říci, že jsem jí nebyl odporný,“ dodal vítězoslavně Macura, který sice sex s Bartošovou přímo nepřiznal, ale ani kategorické ne nechtěl říci. Josef Rychtář, který je podle svého soka v lásce agresorem, jenž Ivetu týrá, teď aby se při vchodu do budov hodně skláněl, aby si parohy moc neponičil! 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků