Veronika Stýblová si k bujnému dekoltu vypomáhala.

Veronika Stýblová si k bujnému dekoltu vypomáhala. Michaela Feuereislová

Veroniko, kam ti zmizely vnady? Stýblová ze SuperStar se ukázala bez speciální podprsenky. Tohle je výsledek

To je ale zklamání. Půvabná blondýnka Veronika Stýblová, která svými pěveckými výkony excelovala v poslední řadě SuperStar, se před pár dny objevila na párty jedné soukromé televize a všichni nestačili žasnout.

Zatímco v televizi nás týden co týden tato okatá blondýnka s neuvěřitelně silným hlasem okouzlovala svými napěchovanými dekolty a nezřídkakdy ukázala i tajemství svého klína, na poslední akci se ukázala jen v černém tílku bez speciální podprsenky. A rozdíl byl partný.

„To bylo kouzlo podprsenek, které mi kostymérky dávaly téměř pod každý outfit. Tohle jsou má skutečná ňadra a mám je ráda,“ pochlubila se Veronika, která rozhodně neusíná na vavřínech a systematicky plánuje kariéru.

„Připravuju svůj první singl a následně i desku. Mám nového manažera a i teď během léta docela dost vystoupení po republice,“ prozradila Veronika, která ten večer pila slivovici a do kapsy strčila nejednoho svého pěveckého kolegu. „Slivovice můžu vypít, kolik chci. Není mi po ní nikdy zle. Jsem jí odkojená,“ smála se zpěvačka. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků