Kateřina Šonková a její silikonová ňadra

Kateřina Šonková a její silikonová ňadra Herminapress

Díky silikonovým trojkám je nepřehlédnutelná: Finalistka Miss se předvedla v sexy krajce

Krásná finalistka Miss ČR z roku 2008 se v modelingu pohybuje průběžně, ale v poslední době bývá o něco víc vidět. "Trochu jsem teď shodila, snažím se sportovat a žít zdravě. Tak mám i o něco víc modelingových nabídek," řekla Super.cz půvabná blondýnka se silikonovými trojkami.

"Už nejsem takový koblih jako dřív," smála se Kateřina Šonková, která na rozdíl od jiných kolegyň nikdy nebyla kost a kůže a pánové obdivovali spíš její ženštější křivky. Ale teď mají smůlu, Kačka je spokojená a šťastně zadaná. "Mám přítele se sportovním duchem, takže vymýšlíme pořád nějaké aktivity. Chodíme běhat, cvičíme venku, já ještě ve fitness, abych spálila ty moje čokoládičky. Fakt jsem moc šťastná," svěřila.

"I když teď jsem slyšela drb, který vypadl z úst jedné mé nejmenované kolegyně z modelingu, že se mi nikdy nepodařilo být v branži slavná. To bych chtěla uvést na pravou míru. Nabídky jsem měla vždycky, jen modeling nikdy nebyl můj životní sen. Je to pro mne občas jen hezké zpestření. Nikam se necpu, takže si jedu furt to svoje. Kadeřničím a líčím a do toho příležitostně modelkuju," dodala Kateřina, kterou jsme potkali na přehlídce spodního prádla. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků