Když vznikala tahle fotka, Iveta nebyla při smyslech.

Když vznikala tahle fotka, Iveta nebyla při smyslech. Foto: Zdeněk Macura

‚Džambulka‘ Bartošová promluvila! Na tuhle šílenou fotku v plavkách naruby si vůbec nepamatuje. Překvapí to někoho?

Iveta Bartošová (✝48) je od včerejšího večera z Martucciho domu zpět u svého Pepy Rychtáře (63). Poté, co se trochu uklidnila, promluvila o tom, co se s ní v dnech minulých dělo. Nikoho ale asi nepřekvapí, že si toho moc nepamatuje. Má okno.

Ze všeho nejdřív svého zachránce Josefa Rychtáře, který zmobilizoval akci, jež nemá obdoby, poprosila o nějaký ten kus žvance. Má prý velký hlad, neboť v ‚paláci‘ u rodiny Martucci dostala předchozího dne pouze polévku minestrone, jinak nic moc nejedla. Její ‚únosce‘ Zdeněk Macura (47), který ji před devíti dny odvlekl v zuboženém stavu z domu v Uhříněvsi, ji prý zase cpal jen bagetami z benzínek, uvedl Prásk.

Události posledních devíti dnů ale v Ivetině paměti neutkvěly. Ani na moment, kdy ležela v plavkách naruby na pláži, si nevzpomíná. "Moc si toho nepamatuji," uvedla roztřesená Bartošová.

Naštěstí to Macura zdokumentoval a zveřejnil na své sociální síti jako důkaz, jak báječně se s ním bezvládně ležící Iveta má, takže se na foto může podívat. Až se skoro divíme, že na snímku není vidět rýha v písku, jak ji Macura na pláž táhl…

Bartošová a Rychtář nezamířili ihned zpět do České republiky, užívají si moře ve slunné Itálii. 

Super.cz


Časová osa článků