Ivetě Bartošové už několik dní není do smíchu.

Ivetě Bartošové už několik dní není do smíchu. Foto: Zdeněk Macura

Italská telenovela pokračuje: Naštvaný Rychtář čelí obvinění, zničené Bartošové se vybil mobil a zoufale křičí přes dveře

Italská telenovela v hlavní roli s Ivetou Bartošovou (✝48) pokračuje. Poté, co byl Josef Rychtář (63) odveden k policejnímu výslechu za to, že vnikl neoprávněně na dvůr paláce rodiny Domenica Martucciho, ze kterého mu volala o pomoc zoufalá Iveta s tím, že jí tu vězní Martucciho matka, se u nebohé pěnice nachází lékař, jenž přivolal sanitku.

Iveta podle přítomných reportérů Prásku křičí přes dveře, že Martucciho matka je šílená, ale dál už nebude moct mluvit. Má prý vybitý telefon a nemá u sebe nabíječku.

Rozběsněný zachránce Josef Rychtář, jenž se po italském městečku Gargano pohyboval svlečený do půl těla, byl mezitím obviněn italskou policií ze vstupu na cizí pozemek.

Jako pravý romantický hrdina se však hodlá vrátit zpátky na místo činu a vyrvat nebohou Ivetu ze spárů šílené italské famílie...Jedno je jisté, tahle telenovela ještě zdaleka nekončí. Na scénu totiž již brzy vstoupí samotný Domenico Martucci (44). 

Super.cz


Časová osa článků