Agáta Hanychová

Agáta Hanychová Foto: Jaroslav Urban

Zoufalá Agáta Hanychová: Těhotenství mi ničí postavu

Z modelky Agáty Hanychové (34) bude pečlivá maminka. Dokazuje to i fakt, že o zdraví svého miminka pečuje v průběhu celého těhotenství. I když zatím nepolevila ve svém pracovním tempu, ve volném čase si dopřává speciální masáže pro těhotné ženy.

„Masáž pro těhotné je příjemná a relaxační. Všem budoucím maminkám ale doporučuji, aby chodily jen na těhotenské masáže prováděné odborníkem. Jinak může být ta masáž i škodlivá,“ prozradila Agáta, která se už letos na jaře dostala do situace, že ji masér na klasickou masáž nepřijal a poslal ji na odbornou těhotenskou masáž.

„Byla jsem pracovně několik dnů mimo Prahu. V těhotenství je ale vše daleko více únavné. Ve volném odpoledni jsem si chtěla zajít na masáž. Moc jsem se na ni těšila, ale nepřijali mě. Neměli kvalifikovaného maséra pro těhotné ženy,“ uvedla Hanychová. Ta si nyní nemůže speciální masáže vynachválit. Jako modelka, která se svým tělem živí, si totiž nemůže dovolit mít po porodu těhotenstvím zhuntované tělo.

„Nohy mi zatím neotékají, ale všimla jsem si, že se mi v průběhu těhotenství objevily křečové žilky. Součástí těhotenské masáže je masáž nohou, která je vhodnou prevencí. S rostoucím bříškem si na nohy nedosáhnu, abych si je namasírovala sama,“ dodala se smíchem Hanychová, která chodí na masáže nejen kvůli fyzickým výsledkům, ale i kvůli uvolnění a psychické pohodě. 

Karen Mchitarjan , Super.cz


Časová osa článků