Policie už ví, že Macura není žádný únosce. Ivetě Bartošové pomohl!

Policie už ví, že Macura není žádný únosce. Ivetě Bartošové pomohl! Foto: Prima Play

Policie přestala věřit Rychtářovi a zrušila pátrání po pseudoúnosci Macurovi

Že jim to ale trvalo! Jak Super.cz už od začátku tvrdí, Zdeněk Macura (47) odvedl Ivetu Bartošovou (✝48) od Josefa Rychtáře (63) nikoli násilím, ale na základě její žádosti. Policie doteď hledala počítačového technika Macuru jako podezřelého zločince, konečně ale přestala věřit tezím říčanského podnikatele a zrušila po něm pátrání. Ivetu Bartošovou, která je v cizině bez dokladů, ale stále hledá!

Z policejní databáze zmizely údaje o Macurovi, Iveta je však stále v jejím hledáčku. Není divu. Je nemocná, nebere léky, je trošku nesvéprávná a trošku bez papírů potvrzujících, že ona je vážně ona.

Super.cz dávno prokoukl, že jinak je v pořádku a zatímco o Rychtářovi jsme to nikdy s jistotou říci nemohli, u Macury nám bylo jisté, že z jeho strany zpěvačce nehrozí žádné nebezpečí. Chtěl ji zkrátka jen tak malinko spasit!

Naopak, Iveta si na návštěvě u svého bývalého přítele Domenica Martucciho užívá moře v plavkách naruby a zvesela zdraví čtenáře Super.cz na po alkoholu opuchlých fotkách. A Rychtář si v jejím pražském domě rve vlasy, že z něj Macura veřejně udělal dvanácteráka, proto jako věrný psík čeká na návrat paničky doufaje, že se nad ním smiluje. Z toho důvodu si doteď odmítá sbalit fidlátka a jít po svém způsobu zachraňovat někoho jiného. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků