Elton John už koupil novorozenému synovi luxusní byt za 37 miliónů

Britský zpěvák Elton John koupil pro svého třináctidenního syna v Los Angeles luxusní byt v přepočtu za 37 miliónů korun. Podle britského listu The Mail on Sunday John (63) a jeho partner, kanadský filmař David Furnish (48), koupili menší byt hned vedle jejich apartmánu v luxusním 32patrovém mrakodrapu Sierra Towers v sousedství Beverly Hills.

Najali také předního návrháře, aby jej patřičně zařídil. „Elton a David si dítě přáli už dlouho. V roce 2007 si koupili první byt a rok nato přikoupili i menší o dveře dál,“ řekl nejmenovaný přítel dvojice.

„Nevím, jestli si byty nechali propojit, ale pokud ne, ani bych se Eltonovi v jeho věku nedivil. Myslím, že by si nepřál, aby jej v noci budil dětský pláč,“ dodal.

V Sierra Towers se o ničem jiném než o novorozeněti nemluví. „Podle všeho je velmi hezké a blonďaté. Starají se o ně chůvy – Filipínka a černoška,“ upřesnil jeden z obyvatel komplexu.

John žije s Furnishem od začátku 90. let, v roce 2005 uzavřeli civilní sňatek. Média po narození dítěte spekulovala, kdo z nich je biologickým otcem, podle listu to ale neví ani samotná dvojice.

„V případě gay párů je běžné, že přispějí oba muži a nikdo neví, čí přesně dítě je,“ potvrdila Joanne Bubricková ze střediska pro náhradní rodičovství v kalifornském Encinu, přes niž dvojice našla matku, jež chlapce porodila. Odhaduje se, že za to dostala milión dolarů (18 miliónů korun).

 znk 


Časová osa článků